Hüma Mermer 2004 yılından bu yana İstanbul  Avrupa ve Anadolu yakasında  bulunan  tüm ilçe ve köylerinde mezar yapımı alanında hizmet vermektedir.

Mermer mezar yapımı, Granit mezar yapımı , Mozaik mezar modelleri  , Lahit mezarlar ,  mezar baş taşı çeşitlerimiz ile tüm İstanbul halkına hizmet vermekteyiz.

Mezar Yapımı

Hüma Mermer / Mezar Yapım,  İmalatçı bir firma olup uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve bütçe dostu hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

Kaliteden ödün vermeme sebebimiz müşterilerimizle uzun yıllar bir arada çalışma prensibimizdendir.

Yaşarken sizler için çok kıymetli olan sevdiklerinizin ebedi istirahatlerinde huzur içinde olmalarının sizler için ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz ve sizlerin hassasiyeti doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekten gururluyuz.

Hüma Mermer/  Mezar yapım,   İBB Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı’nın alınmasını zorunlu kıldığı tüm sertifika ve belgelere sahiptir.

Mezar Bakım ve Onarımı

Yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyeti,  zamanında iş teslimatı ve kaliteli ürünler kullanımını ön planda tuttuk,  sevdiklerinizin  ebedi  istirahatlerinde bakımlı, tertemiz ortamlarına önem verdiğinizi biliyoruz,  İstanbul’un  tüm ilçelerinde  Mezar Bakımı,  Çiçeklendirme, Mermer Parlatma İşlerinde Uygun Ve Kaliteli Hizmet Anlayışıyla Düzenli Olarak Aylık,  Haftalık  olarak yapmaktayız.

Yurt dışında ve- veya  uzak bölgelerde yaşayan müşterilerimize temizlik ve bakım işlemleri sonrasında fotoğraf  çekerek yolluyoruz  ve içlerinin rahat olması için elimizden gelen gayreti  gösteriyoruz.